image description
image description

Lafat Komerc doo Grijanje prodaja ugradnja i servis

Lafat komerc, Industrijska zona bb, Kalesija 75260, Kalesija

Opis

Lafat Komerc d.o.o Kalesija nastala je davne 1977  godine u Zvorniku, tada pod imenom “Limarija Lović”, a svoj današnji naziv nosiod 1997 godine, kada je u Kalesiji ponovo pokrenuta proizvodnja. Već 40 godina  Lafat Komerc doo se bavi preradom i obradom lima, proizvodnjom metalnih  proizvoda, te danas važi za vodećeg prerađivača lima na području BiH i regiona.Lafat Komerc doo trenutno zapošljava preko 320 radnika, a ukupna površina  fabrike je na oko 66.000 m2, od čega su oko 17.000 m2 skladišni i proizvodni  prostori..


OXint d.o.o. Kalesija posjeduje 7 maloprodajnih objekta  koji  našim cjenjenim kupcima nudi najbolju ponudu opreme za centralno grijanje,vodomaterijal  i elektromaterijal. Sva oprema je od renomiranih proizvođača, i   sigurno po najpovoljnijim cijenama.

U teškoj ekonomskoj situaciji, kada je građanima  pored kvaliteta, i cijena proizvoda jedna od najbitnijih stvari prilikom  kupovine, ovaj prodajni objekat omogućava svojim klijentima i pristupačne  cijene. Akcijske cijene proizvoda kako vlastitih, tako i od renomiranih  proizvođača, prisutne su tokom cijele godine.




TUZLA
Rudarska 74, 75000 Tuzla
+38735287782
tuzla.irac@ox-bih.ba

TUZLA
Ul. III tuzlanske brigade 38, Simin Han, 75000 Tuzla
+38735313131
lafat.tuzla@gmail.com
tuzla@ox-bih.ba
www.oxint.ba

KALESIJA
Senada Mehdina Hodžića 29, 75260 Kalesija
+38735630550
lafat.kalesija@gmail.com
kalesija@ox-bih.ba
www.oxint.ba

BANJALUKA
Put srpskih branilaca bb, 78252 Trn
+38751385540
lafat.banjaluka@gmail.com
banjaluka@ox-bih.ba
www.oxint.ba

LUKAVAC
Zgrada Luciana Bistarac Donji
Magistralni put bb, 75300 Lukavac
+38735369220
lafat.lukavac@gmail.com
lukavac@ox-bih.ba
www.oxint.ba

ŽIVINICE
Prva ulica 57, 75270 Živinice
+38735775555
zivinice@ox-bih.ba
www.oxint.ba

BIHAĆ
Dr Irfana Ljubijankića 167, 77000 Bihać
+38737373073
lafat.bihac@gmail.com
bihac@ox-bih.ba
www.oxint.ba

BRČKO
Mostarska 247, 76100 Brčko
+38749206179
lafat.brcko@gmail.com
brcko@ox-bih.ba
www.oxint.ba

Adresa